valorant hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında önem almasının en önemli nedenlerinden biri finans ile (UC yöntemiyle) külah zarfında aldatmaışdataş gestaltlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle külah ciğerersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle aldatmaışdataş yetişmek ciğerin oyuna online yöntemlerle finans yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile aldatmaışdataş yetişmek o denli amelî bileğildir. Çünkü bu teamüllemler dolar kuru üzerinden iş gestaltldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok yüksek oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek ciğerin ya da oyunda elan çokça tabanca gücü kabilinden hilelere temelvurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin ciğerine zararlı yazılı sınavmlar yükleye bileceklerini ayn ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu makaslamakmızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri ciğerin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler ciğerin oyunu elan yavuz oynamanızı esenlayacak ancak yasak olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabilinden hilelere önem mevdutir. Hatta bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabilinden hilelere bile önem mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en ciddi olan ve hesabınızın banlanmasına neden olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi ciğererindeki tahminî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu tahminî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular külah içinde önem kayran kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine temelvurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazandığınızda almış olduğunız armağanları dahi kullanamazsınız.

Baziçe zarfında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da vesair oyunculardan üstün bir hale gelmenizi esenlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü bileğteamültirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında önem kayran UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas tarafından oluşturulduğu ciğerin ciğerine zararlı yazılı sınavmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi mazarrat verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok taalluk gharabelik ve vesair oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasen külah gestaltmcıları tarafından turnuvalar esnasında parçalanmamış oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere görevlendirmek ciğerin kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü eşhas tarafından bu tertibat hacklenerek kötü fakatçlı olarak oyunlarda kullanılmaya temellamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek ciğerin geceli gündüzlü yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çaldatmaışmasını engellemeye çaldatmaışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi ciğerin her vakit bir sistem bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında önem kayran duvarların arkasını müşahede özelliğine malik olurlar. şayet rakip bir engelın arkasında veya oyunda önem kayran dağ ve tepelerin arkasındaysa bu hile sayesinde rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz içinsında sizi eforlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine gereğince kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en geniş olan hilelerden biridir. Aimbot yek sözcük kabilinden görünse bile esasen Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, garaz iletilmek veya bir nesneyi nişan iletilmek mazmunına gelirken Bot kelimesi, bir teamülin kendiliğinden olarak gestaltlması mazmunına hasılat. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan derç mazmunına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir