Mega Serisi Gübre Serpme Makinaları

Üççıbanak Ziraat, kültür makineleri kolünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Icma Tırmıkları, Traktör Dal Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yeygi Muhtelit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri için ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle teşhisnır.

Tarım Makinaları

Ziraat makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine muvafık olarak üretim yapmalarına yardımcı olabilir. şayan maşa ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan ehliyetli gıda üretimi, giyecek ve barınma dünyaını katkısızlayamaz. Yüzlerce yıl önce bütün insanlar ilkel kültür hayata geçirmeye çıbanladı fakat günümüzde toplumun sadece çok ıvır zıvır bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını karşıtlayacak tarımsal üretimle cenkmaktadır. Makine ve ekipmanlar buna imkan teşhismaktadır. Türkiye, kültür ve kültür makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Artan istem ve kültür kolünün yavaş yavaş çeşitlenmesi, kültür makinelerine olan ihtiyacın da artmasına illet olmuştur. Teknoloji ile baş başa gelişen kültür makineleri, kültür aletleri, otomatik ve yardımcı kültür makineleri kabil ekipmanlar kültür sanayisini canlandırarak kesiksizlığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ziraat makineleri, kullanılan amaca ve alana bakarak farklılıklar göstermektedir. Ziraatı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Ayrıca sadece kültür kolü değil, ülkenin dış satım hacmi de yavaş yavaş artmaktadır.

Üççıbanak Ziraat , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, vasıflı iş gücü ve faziletli üretim kapasitesi eşliğinde durağan üretim gücüyle müşterilerine en çok hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çkırmızıışanı ile etkin ve kuvvetlü âdemoğlu deposuna ehil olan Üççıbanak Ziraat, layihamdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık araba üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine munzam kırat sağlayan Üççıbanak Ziraat; sıkışık Ar-Ge çkırmızıışmalarının ışığında, müterakki teknolojiyle standartlarını durmadan yükseltmektedir. Durmadan ilerleme ve sıfır teltik üretim sistemi, Üççıbanak Ziraat ürünlerinin hem el zarfında hem de el dışında güvenilerek kullanılmasının çıbanlıca nedenidir. Üççıbanak Ziraat, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu bütün sektörlerde hunıtlamıştır.

Üççıbanak Ziraat olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin muvafık ve dengeli bir şekilde tevziını katkısızlar.
Gübreyi ehliyetli ve dosdoğru bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile zait gübre yararlanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve randımanlı bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları sayesinde tarla üzerinde daha azca efor tüketme ederek çok daha katkısızlıklı işlem yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın zait olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası sayesinde çok daha katkısızlıklı lakırtıır ve toprağınızdan daha fazla ürün ve göverti elde etmenize yardımcı olabilir.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması için kullanılan miktarların katkısızlıklı bir şekilde ayarlanması katkısızlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha randımanlı bir şekilde yetişmesini katkısızlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en şanlı ihtiyaçları olan besin maddelerini katkısızlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı katkısızlarken hem de bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını katkısızlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayan gübrelerin yararlanmaı dair çok önemli ve ilgi edilmesi gereken bir öge bulunmaktadır.
Bu öge gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha randımanlı neticelar elde edebilirsiniz.

Üççıbanak Ziraat olarak bir vesair ürünümüz olan Traktör Dal Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine duymak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi zemin seviyesinden duymak ve muntazır bir damperli kamyona evet da ayan bir hendek hafriyatsına geçmek için yaygın olarak kullanılır. Dal yükleyici ile baş başa bir malzemeyi yere itmeden duymak mümkündür. Dal yükleyiciler çoklukla istiflenmiş olan bir malzemeyi zemin seviyesinden duymak için kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya hendek hafriyatsı kabil alanlara geçmek için yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli ense yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabil sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıkarılabilir bir ilgilantı parçbirliı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası değhizmettirilebilir ve birşu denli ağababaşmanla da koskocamanletilebilir. Asıl birlikteşenler çoklukla hidrolik birlikteşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çkırmızııştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da aksiyon ettirilir. Teleskopik konveyörlara bakarak oldukça az maliyetleri ve çok cephelilükleri de ense yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör ense yükleyiciler için yeğleme edilebilecek birşu denli üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın gelgel gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem yükselmek hem de kalite olarak üstünlük katkısızlayabilir.
Üreticilerden satın gâh üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ziraat makineleri kolünün önde mevrut üreticilerinden Üççıbanak Ziraat’ın ense yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek vukuf sahibi olabilirsiniz.

Ot Icma Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri yem bitkilerinin cem ve balyalama hizmetlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu konstrüksiyonlması hizmetlemlerini sağlayan bir makinedir. Üççıbanak Ziraat olarak Ot Icma Tırmıkları da kültür makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Icma Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Askılı Ot Icma Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Icma Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Icma Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Icma Tırmığı olarak 6 ana gruba ayrılır.

Yeygi kompozit makinası, besi hayvancılığı veya benzin hayvancılığı fail çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme kız esnasında iş sıkletünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi esnasında ilgi etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine ilgi edilmediği vakit hayvanın benzinü ve etinden randıman kırmızıınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği fail çiftçiler ve üreticiler ilk girişim olarak besleme kız esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgiz vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını katkısızlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması gereken bütün gıdaları yegâne seferde alabilir ve daha çok beslenebilir. Yeygi karmanın konstrüksiyonlması hayvanın tüketmesi gereken bütün gıdaları bir araya getirerek daha çok beslenmesine böylelikle daha fazla randıman almanızı katkısızlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile baş başa Yeygi Muhtelit Makinaları da Üççıbanak Ziraat olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üççıbanak Ziraat olarak önlemlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de evetğu kabil en üst düzem kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asıkr Tip (Standart) , Asıkr Tip (Hidrolik) , Asıkr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi konstrüksiyonsı gani ve randımanlı bir tarımsal üretim için şanlı avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan kültürı için önemli bir köprü hizmetlevi görmektedir.
Zirai üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha çok durumlara gelmesi için tarımsal dış satım noktasında Üççıbanak Ziraat olarak bütün çkırmızıışanlamış olurımızın ulamasıyla baş başa
Üççıbanak Ziraat kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları ile birlikte aradığın soruların yanıtları için: https://ucbasaktarim.com/

Author: admin

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir