MedreseRadyo Risale i Nur Dinle

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine ivinti kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo neşriyatı ve türlü dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı baştan aşağı kontralayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabilinden bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta görev veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabilinden kılgı marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

üste internet sitesi üzerinden müteallik taksimmleri görüşme ederek ücretsiz şekilde görev alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin ABD, Avrupa, Asya kabilinden bir çok kıtada kılgı üzerinden neşriyat yaratıcı kılgı yevmi yüzlerce zaman dinlenerek arz yüzünde İslamiyet’in daha hızlı teşhisnmasına tavassut ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla bünyelarak insanlara ulaştırılması ihmal edilmiyor. Sizde yurt haricinde yaşayan andıran arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

üste MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile müteallik videolar yayınlar yaparak yurt haricinde bir çok insanoğlunun İslamı tanıma noktasında bir köprü vazifesi bünyeyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey kavil ettiriyor. Eserin bu denli etkili başüstüneğu bilindiği kucakin kılgı ve gayrı sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek veya izlemek isterseniz gerçekli MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça kavil ettiren kılgı elhak görülmeye mesabe. İnternet sitesi baştan aşağı hareketli uyuma sahip ve bir çok yabancı dilde görev verdiği kucakin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zati hali hazırda internet sitesi sabah akşam vüruttirilmekte ve kullanıma daha akla yatkın bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çalışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan neva sanatkârmız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir zanaatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde alıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en yeğin şekilde temaşa edilmeye çalışılmaktadır.

Tarih içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce insanoğlu hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en yeğin şekilde faydalanmaktadır. Zati kılgı marketlerden bakmış olduğunız ahit uygulamanın puanının ve indirilme tenasüpının ne denli mualla bulunduğunu görebilirsiniz. Buda ummak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması yerında elhak balkı bir iş çıihtiyarp insanlara en yeğin şekilde görev vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir