Kerem Hasanoğlu Babası

Kerem Hasanoğlu genç evetşta gerçekleştirdiği yatırımlar, millî ve uluslararası çkırmızıışmalarla tanılamanmaktadır. Kendisi ilk, ılımlı ve lise öğretimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Önce Bilkent Üniversitesi Iktisat bölümünde öğrenim görmüş, ardından Bilkent İşletme Bilgi Yönetimi bölümünü bitirmiştir.
Türkiye tarihinde ilkkez, tüm öğrencilerin ve akademisyenlerin birleşerek projeler üretmesiyle “şuurlu Jönler” hareketi hayata geritir. Bir yıl sürmesi planlanan tutum olağanüstü ait görerek yüzbinlerce gencin ülke problemlerine dahil olmasını elde etmiştır. Türkiye’deki en muhteşem toyluk hareketi olarak 2,5 yıl sürerek olağangiysiü bir yeğinlımla üstün dereceli kırmıştır. Kerem Hasanoğlu, Milli Yetişek Icra vekiliı, Gencelme Spor Icra vekiliı ve YÖK Resi beyı ile protokoller imzalamıştır. Bu kurumlara da içtimai problemlerın çözümü ciğerin tarihlerinde ilk kere tören düzeni imzalatarak içtimai mevzularda omuz omuza tutum etmelerine öncülük etmiştir.
Kerem Hasanoğlu, iş hayatında birgani farklı markaya yaptığı yatırımlarla da tanılamanmaktadır. Aynı zamanda Amerikalıın Los Angeles kentinde UCLA (University of California) bile tat alma organı eğitimi almıştır. Burayı da muhteşem bir sükseyla birincilikle tamamlamıştır.
İleri derecede ingilizce alim Hasanoğlu; uluslararası projelere bile ögönen vererek birgani proje ve çkırmızıışmayı hayata geçirmiştir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu ile bile Pediatri konularında birgani sükselı çkırmızııştıynet imza atmıştır.
Yine millî anlamda gerçekleştirdiği projelerden “Hernesne Sevgiyle Adım atar” projesi mülteci çocukların toplumda kaynaştırılmasını hedeflemiştir. Bu konudaki nüansındalığı arttırarak tüm toplumun, sanat eriların, sporcuların ve ünlü adların desteğini bile almıştır. Bu çkırmızıışmaların sonucunda Dünyanın en muhteşem kurumlarından olan IPA World aracılığıyla Amerika ve sair ülkelere manken gösterilmek üzere Hasanoğlu’ndan izin istenmiştir.
Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu Uluslararası Pediatri Kurumunun başlangıçkanlığını yürütürken, Kerem Hasanoğlu aynı kurumun Dış İlişkiler Duraksızörlüğünü yürütmektedir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu’yla beraber Uluslararası bir kurumun başında olan ilk Türkler olarak ülkemiz ciğerin alım kaynağı olmuşlardır.
üste Kerem Hasanoğlu; birgani vakıf ve uluslararası kasılmaa, çkırmızıışmalar ve projeler konusunda hamil vermektedir.

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir