Heets

Heets, elektronik sigara yahut IQOS aletı kullanılan bir tütün ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış tütün mevzi aldığından, sigaraya benzemekle birlikte, ananevi sigaralardan değişikdır. Heets, tütün yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza duraksız konulabilen ıvır zıvır parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede esrar namına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, ananevi sigaralardaki kadar yanma davranışlemi gerçekleştirmezler. IQOS aletı kullanan eşhas kucakin bir alternatif olarak maruz Heets, temelı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın vira etmek kucakin belli başlı yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) aracılığıyla üretilen ve piyasaya güruhlen bir tütün ürünüdür. PMI, cihan genelinde en muhteşem tütün şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde teşhistmıştır. Heets’in amacı, sigara içme düzenışkanlıklarını göçermek ve insanların henüz az zararlı bir yöntem https://sigaramiz10.com/heets arz etmek kucakin ananevi sigaraların namına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine munis olanı seçebilirler. Lezzetler ortada mentol, nane, çikolata, vanilya kadar seçenekler bulunabilir. Hatta, nikotin miktarları da çeşitleme gösterir ve kullanıcının tercihine bandajlı olarak seçilebilir.

IQOS aletı, Heets yararlanmaı kucakin mutasavvertır. Takım, tütünü 350°C’ye derece ısıtır ve bu sayede Heets’in kucakindeki tütün özlerinin buharlaşmasını sağlar. Bu iş, tütünün yanması namına, buharlaşması hasebiyle açığa çıhun kimyasalların azaltılmasına yardımcı olabilir. Bu nedenle, IQOS aletı ve Heets ürünleri, ananevi sigaralara göre henüz az zararlı olarak akseptans edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın vira etmek kucakin belli başlı yaş sınırlamaları bulunabilir. Hatta, yararlanmaı da yerel yasalara kapalıdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin alakadar legal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in ananevi sigaralardan henüz az zararlı olduğu iddiası, PMI aracılığıyla meydana getirilen araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Fakat, ürünün rahatlıkla heets yararlanmaı hasebiyle, temelı uzmanlar aracılığıyla elektronik sigara kadar vesair tütün ürünleri kadar bağımlılık binacı olabileceği konusunda ikazlar binalmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara neden olmuştur. Bazı keyif örgütleri, Heets kadar tütün ürünleri hakkında endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, yürek emrazı ve vesair keyif problemlerine neden olabileceğinden telaş etmektedirler. Hatta, tütün ürünlerinin toyler üzerindeki tesirleri bile tartışma konusu olmuştur.

Bununla birlikte, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin ananevi sigaralara göre henüz az zararlı bulunduğunu ve sigara salıverme yönünde bir hamle olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets kadar ısıtılmış tütün ürünlerini ananevi sigaralara alternatif olarak teşhismlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çdüzenışan eşhas kucakin yeğleme edilebilecek bir yöntem olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in ananevi sigaralara göre henüz az zararlı olduğu iddiası halen tartışma konusu olsa da, ürünün yararlanmaı tedricen yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, tütün mamulleri yasalarına munis şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki legal düzenlemelere ve keyif önerilerine munis şekilde kullanmalıdırlar.

Author: admin

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir